650 ÖĞRENCİYE GİYİM YARDIMI YAPILDI.

Elazığ Ticaret Borsasının ihtiyaç sahibi öğrencilere yaptığı giyim yardımı geleneği 2014 yılında da devam etti

Elazığ Ticaret Borsası bu yıl da 15 okuldan tespit edilen öğrenciler ve muhtaç ailelerin öğrencilerine toplam 30 bin tl tutarında kaban ve ayakkabıdan oluşan giyim yardımında bulundu.

Elazığ Ticaret Borsasının daha önceden tespit ettiği ihtiyaç sahibi öğrenciler, öğretmenleri ve okul Müdürleri nezaretinde belirlenen mağazalara  gelerek kaban ve ayakkabılarını aldılar.

Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ ve Yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan ve ayrı ayrı ilgilenilen öğrencilerin mutlulukları gözlerinden okunuyordu.

.Elazığ ticaret Borsasının 2014 yılında gerçekleştirdiği giyim yardımında bu yıl yelpaze biraz daha geniş tutularak ilçelerimizden Karakoçan’ın köylerinde eğitim gören öğrencilere de yardım ulaştırıldı.

Elazığ Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Dumandağ da yaptığı değerlendirmede;

Çocuklarımızı çok önemsiyor ve onların bizler için ne kadar değerli olduklarını hep ifade ediyoruz, Elazığ Ticaret Borsası olarak bugün, 650 ihtiyaç sahibi öğrencimize kaban ve ayakkabıdan oluşan giyim yardımı yapıldı, onların yüzlerinin güldüğünü mutlu olduklarını görmek bizleri de son derece mutlu ediyor ve bu tür çalışmalarımızda bizi daha çok teşvik ediyor, geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımızın başarıları mutlulukları her şeyin üzerindedir, tüm çocuklarımızın gözlerinden öpüyor, onlara başarılı ve sağlıklı bir hayat diliyorum dedi.

Elazığ Ticaret Borsasında bir gelenek haline gelen ve yıllardır devam eden giyim yardımı çerçevesinde bu yıl da toplam 650 ihtiyaç sahibi öğrenciye 30 Bin TL tutarında kaban ve ayakkabıdan oluşan giyim yardımında bulunuldu.

MAİL LİSTEMİZE ABONE OLUN

Son gelişmeler hakkında anında bilgi almak için mail listemize abone olun.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Tel: 0(424) 238 64 06
Fax: 0(424) 218 49 04
Email: info@elazigtb.org.tr

Elazığ Ticaret Borsası
Çarşı Mahallesi Hacı Hayri Caddesi No 11/P-7 Merkez/Elazığ