KALKINMA KURULTAYI TOPLANTISINA BU KEZ BORSAMIZ EV SAHİPLİĞİ YAPTI

İlki geçtiğimiz ay gerçekleştirilen Elazığ Kalkınma Kurultayı sonrasında ikinci ayak toplantının hazırlık ve bilgilendirme çalışmaları devam ediyor.

İkinci ayağı 29 Kasım 2014 tarihinde gerçekleştirilecek olan Kalkınma Kurultayı öncesinde düzenlenen hazırlık ve bilgilendirme toplantılarından biride Elazığ Ticaret borsası ev sahipliğinde Paşa Sofrasında gerçekleştirildi.

Toplantıya Elazığ Valisi Ömer Faruk Koçak, Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Kutbeddin Demirdağ,Elazığ ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ali Şekerdağ,Elazığ ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ, Meclis Başkanı Abdulkerim Sis, Elazığ Ticaret borsası yönetim kurulu üyeleri ve meclis üyeleri, çok sayıda işadamı ve STK temsilcileri katıldı.

Toplantının açılışında bir konuşma yapan Elazığ Valisi Ömer Faruk Koçak, ikincisini gerçekleştireceğimiz Kalkınma Kurultayı öncesinde çalışmalarımız sürüyor, bugün buradada görüyoruzki herkes son derece heyecanlı ve istekli bu bizi inanın daha çok sevindiriyor ve teşvik ediyor, katılımlarınızdan ve desteklerinizden dolayı hepinize teşekkür ediyorum dedi.

Toplantının içeriği ve süreçle ilgili bilgi veren Vali koçak’ın konuşmasının ardından Kalkınma Kurultayı hazırlıklarını içeren bir sinevizyon gösterisi sunuldu.

Toplantının ilerleyen dakikalarında soru cevap ve karşılıklı görüş alışverişi ile devam edilirken , toplantının sonunda bir değerlendirme yapan Elazığ ticaret Borsası Yönetim kurulu başkanı Mehmet Ali Dumandağ; 29 Kasım tarihinde gerçekleştirilecek Kalkınma Kurultayı ikinci ayak toplantısı öncesinde yapılan hazırlık ve bilgilendirme toplantısına ev sahipliği yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz,  Ticaret borsası olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada şehrimiz adına yapılacak tüm çalışmalarda üzerimize düşen yükümlülüğü yerine getirmenin gayreti içerisinde olacağız, bu akşam buradaki tüm katılımcılara teşekkür ediyorum dedi.

MAİL LİSTEMİZE ABONE OLUN

Son gelişmeler hakkında anında bilgi almak için mail listemize abone olun.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Tel: 0(424) 238 64 06
Fax: 0(424) 218 49 04
Email: [email protected]

Elazığ Ticaret Borsası
Çarşı Mahallesi Hacı Hayri Caddesi No 11/P-7 Merkez/Elazığ