ETB HEYETİ TOBB 71 NCİ GENEL KURULUNDA

Toplantıya Elazığ’ı Ticaret Borsası’nı temsilen Başkan Mehmet Ali Dumandağ, Başkan Vekili Mustafa Uymaz,Meclis Başkanı Abdulkerim Sis, Meclis Üyeleri Mehmet Ali Yüksel, Ramazan Candur ve Genel Sekreter Murat Çiçek katıldılar.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) 71. Genel Kurul Toplantısı Ankara’da gerçekleştirildi.Toplantıya Elazığ’ı Ticaret Borsası’nı temsilen Başkan Mehmet Ali Dumandağ, Başkan Vekili Mustafa Uymaz,Meclis Başkanı Abdulkerim Sis, Meclis Üyeleri Mehmet Ali Yüksel, Ramazan Candur ve Genel Sekreter Murat Çiçek katıldılar.

Genel Kurul Toplantısının açılış konuşmasını yapan TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, "Seçimler ülkemizde daha parlak bir gelecek inşasına başlangıç olmalı, dieyerek

Haziran'daki genel seçimlere işaret ettiği konuşmasında  ; bu seçimlerin Türkiye'de daha parlak bir gelecek inşasına başlangıç olması gerektiğini bildirdi."Ülkemizin yıldızını yeniden parlatmalı, reel sektörümüze yeniden heyecan vermeliyiz" diyen Hisarcıklıoğlu, Türkiye'nin yeni bir büyüme modeline ihtiyacı olduğunu, yeniden bir yapısal reform gündemi oluşturarak, yeni bir büyüme hikayesi yazılması gerektiğini belirtti.

Genel Kurul Toplantısının ardından bir değerlendirme yapan Ticaret borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ;

Daha müreffeh bir ülke olma yolunda hızlı adımlarla ilerliyoruz, sayın başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu’nun da ifade ettiği gibi bu yıl ki G20 zirvesinin ev sahipliğini TOBB yapacak bu gerçekten önemli bir konu , Türkiye de tarım sanayi ve hayvanclığının kısacası top yekün ekonomik kalkınmışlığın sağlanması için önemli adımların atılacağı bir sürece giriyoruz, Elazığ Ticaret Borsası olarak hazır bulunduğumuz Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğimizin 71. Genel kurulunun hayırlara vesile olmasını  temenni ediyor Sayın Başkanımız Rıfat Hisarcıklıoğlu ve değerli yönetimine başarılar diliyorum , dedi.

 

MAİL LİSTEMİZE ABONE OLUN

Son gelişmeler hakkında anında bilgi almak için mail listemize abone olun.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Tel: 0(424) 238 64 06
Fax: 0(424) 218 49 04
Email: info@elazigtb.org.tr

Elazığ Ticaret Borsası
Çarşı Mahallesi Hacı Hayri Caddesi No 11/P-7 Merkez/Elazığ