BORSAMIZ DA ANKARA'DA TERÖRE HAYIR KARDEŞLİĞE EVET DEDİ.

Türkiye teröre karşı tek ses oldu. TOBB’un da aralarında olduğu 250 sivil toplum kuruluşunun destek verdiği “Teröre Hayır, Kardeşliğe Evet Buluşması” çok geniş bir katılımla Ankara’da gerçekleştirildi.

Türkiye teröre karşı tek ses oldu. TOBB’un da aralarında olduğu 250 sivil toplum kuruluşunun destek verdiği “Teröre Hayır, Kardeşliğe Evet Buluşması” çok geniş bir katılımla Ankara’da gerçekleştirildi.

Yürüyüşe Elazığ Ticaret Borsası’da yoğun katılım gösterdi, Başkentteki yürüyüşe Elazığ Ticaret Borsasını temsilen Meclis Başkanı Abdulkerim Sis,Başkan yardımcısı Mustafa Demir, Genel Sekreter Murat Çiçek , Yönetim Kurulu Üyeleri İsmet Bay,Recep Polatcan,Meclis Üyeleri Şemsettin Ayaz, Ramazan Candur,Mehmet Ali Yüksel, Ticaret Borsası Genç girişimciler kurulu üyeleri Akif Dumandağ,Murat Uymaz ,Naim Yılmaz katıldılar.


Ankara Sıhhiye Meydanı’ndaki Buluşmada  tek ortak payda Türk bayrağı oldu. Etkinliğin sonunda Birinci Meclis’in balkonundan ortak açıklamayı seslendiren TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, şunları söyledi:

Öncelikle bugün bu anlamlı organizasyonu gerçekleştiren meslek kuruluşlarımıza, sendikalarımıza, sivil toplum örgütlerimize ve bizi yalnız bırakmayan Türkiye’nin dört bir tarafından Ankara’ya gelen tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz.

Bugün buraya gelen insanlar ülkemizin, milletimizin, devletimizin birliğine ve bütünlüğüne sahip çıktılar.

Hep birlikte teröre karşı milli bir duruş sergilediler, milletimizin kardeşliğini gösterdiler.Katılım gösteren herkese teşekkür ediyorum , dedi.

Ankara’da gerçekleşen “Teröre Hayır, Kardeşliğe Evet Buluşması” sonrası bir değerlendirme yapan Elazığ Ticaret Borsası Başkan Yardımcısı Mustafa Demir;   Bugün Ankara’da TOBB önderliğinde ,250 Sivil Toplum Kuruluşunun destek verdiği  önemli bir birlikteliğe ve organizasyona imza atmanın mutluluğunu yaşıyoruz, ülkemiz adına bugün sergilenen birliktelik teröre karşı bir ve beraber olduğumuzun bir göstergesi oldu, ülkemizde cereyan eden üzücü terör hadiselerinde şu ana kadar canlarını feda eden tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet ailelerine ve aziz milletimize   sabır diliyorum, dedi.

MAİL LİSTEMİZE ABONE OLUN

Son gelişmeler hakkında anında bilgi almak için mail listemize abone olun.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Tel: 0(424) 238 64 06
Fax: 0(424) 218 49 04
Email: info@elazigtb.org.tr

Elazığ Ticaret Borsası
Çarşı Mahallesi Hacı Hayri Caddesi No 11/P-7 Merkez/Elazığ