BAŞKAN DUMANDAĞ ANKARA'DA BİR DİZİ ZİYARETTE BULUNDU.

Geçtiğimiz gün Ankara’da gerçekleştirilen ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun düzenlediği toplantıya katılan Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ bir dizi ziyarette bulundu.

Geçtiğimiz gün Ankara’da gerçekleştirilen ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun düzenlediği toplantıya katılan Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ bir dizi ziyarette bulundu.

Toplantı öncesinde ilk olarak İç işleri Bakanı Efkan Ala ile bir araya gelen Başkan Dumandağ Bakan Ala ile kısa süre sohbet ederek Elazığ ile ilgili bilgiler verdi.

Daha sonra Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik ile görüşen Başkan Dumandağ, Bakan Çelik’e Elazığlı besici ve üreticilerin sorunlarından ve beklentilerinden kısaca bahsetme imkanı buldu.

Başkan Dumandağ daha sonra Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş ve Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi ile de ayak üstü sohbet ederek hükümetimize çalışmalarında başarılar diliyoruz, dedi.

Daha sonra Milli Savunma Bakan Yardımcısı Av. Şuay Alpay’ı Elazığ Ticaret Borsası Meclis üyesi Murat Aydın ile birlikte ziyaret eden Başkan Dumandağ, Milli Savunma Bakan Yardımcılığı görevine getirilen Şuay Alpay’a yeni görevinde başarılar diledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Milli Savunma Bakan Yardımcısı Şuay Alpay, Sayın Başkanımızın ziyareti bizleri son derece mutlu etmiştir, bizler sivil toplum kuruluşlarımızın çok değerli temsilcileri ile sürekli istişare içerisinde idik bu durum bundan sonra da devam edecektir, memleketimize faydalı çalışmaların her zaman bir tarafında olmak bizlerin olmazsa olmaz şiarlarımızdandır, bu nazik ziyaret için Sayın Dumandağ’a çok teşekkür ediyorum dedi.

Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ ise yaptığı değerlendirme de Hemşehrimiz Sayın Şuay Alpay’ın Milli Savunma Bakan Yardımcılığı gibi önemli bir göreve getirilmesi bizleri son derece mutlu etmiştir, bu dönem Valiliğimiz Belediyemiz ve Milletvekillerimiz ve Sayın Bakan yardımcımız Şuay Alpay’ın birlik beraberlik içerisinde olmalarını görmek bizleri hem mutlu ediyor hem de şehrimiz adına umutlandırıyor, ben şahsım ve tüm yönetim kurulu üyelerim adına sayın Alpay’a yeni görevinde başarılar diliyor ve bu sıcak karşılamasından dolayı çok teşekkür ediyorum , dedi.

MAİL LİSTEMİZE ABONE OLUN

Son gelişmeler hakkında anında bilgi almak için mail listemize abone olun.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Tel: 0(424) 238 64 06
Fax: 0(424) 218 49 04
Email: info@elazigtb.org.tr

Elazığ Ticaret Borsası
Çarşı Mahallesi Hacı Hayri Caddesi No 11/P-7 Merkez/Elazığ