ŞABAN YAŞA 'YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

KOSGEP Elazığ İl Müdürlüğüne atanan Şaban Yaşa'ya Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ , Yöneyim Kurulu Üyeleri Recep Polatcan ve Mustafa Demir ve Genel Sekreter Murat Çiçek hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

ŞABAN YAŞA 'YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

KOSGEP Elazığ İl Müdürlüğüne atanan  Şaban Yaşa'ya Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ , Yöneyim Kurulu Üyeleri  Recep Polatcan ve Mustafa Demir ve Genel Sekreter Murat Çiçek  hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ KOSGEP Elazığ İl Müdürlüğüne Elazığlı birinin atanmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek,  Elazığ için yapılacak  önemli projelere ve yatırımlarda bölgenin ve elazığ'ın sorunlarını bilen birinin  atanması bizi çok mutlu etti dedi. Başkanımız Mehmet Ali dumandağ ve Yönetim Kurulu Üyeleri,  KOSGEB Elazığ Müdürü Şaban Yaşa'ya görevinde başarılar dilediler...

KOSGEP Elazığ İl Müdürlüğüne  Şaban Yaşa kendi memleketime hizmet edeceğimden dolayı gurur duyuyorum, KOSGEP Elazığ İl Müdürü olarak görevim süresince başta Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ'a ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkürlerimi sunar başarılarımızın devamında desteklerini bizden esirgememelerini temenni ediyorum dedi.

MAİL LİSTEMİZE ABONE OLUN

Son gelişmeler hakkında anında bilgi almak için mail listemize abone olun.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Tel: 0(424) 238 64 06
Fax: 0(424) 218 49 04
Email: [email protected]

Elazığ Ticaret Borsası
Çarşı Mahallesi Hacı Hayri Caddesi No 11/P-7 Merkez/Elazığ