KIRMIZI ET ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ BAŞKANI GIYASETTİN YÜKSEL'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ ve Başkan Vekili Mustafa Uymaz Elazığ Kırmızı Et Üreticileri Birliği Başkanlığına seçilen Gıyasettin Yüksel ve Yönetim Kurulu Üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

KIRMIZI ET ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ BAŞKANI GIYASETTİN YÜKSEL'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

               Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ ve Başkan Vekili Mustafa Uymaz  Elazığ Kırmızı Et Üreticileri Birliği Başkanlığına seçilen Gıyasettin Yüksel ve Yönetim Kurulu Üyelerine   hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. 

               Kırmızı Et Üreticileri Birliği Başkanı Gıyasettin Yüksel; 2016 Yılın da büyük baş erkek danalara verilen teşviklerin, Birliğimizin yoğun çalışmaları sonucunda 31 Mart tarihine kadar üyelerimizin hesaplarına yatacağı bilgisini paylaştı. Kırmızı Et Üreticileri Birliğinin Başkanlığını yaptığım süre zarfında Başkan Mehmet Ali Dumandağ'ın bizden desteklerini eksik etmemesini diler, bu ince ziyaretinden dolayı kendisine teşekkür ederim dedi.

               Başkanımız Mehmet Ali Dumandağ ; Kırmızı Et Üreticileri Birliği İle Elazığ Ticaret Borsası koordineli bir şekilde çalışacağından şüpheniz olmasın, Başkan Gıyasettin Yüksel Ve Yönetim Kurulu Üyelerine önünüzdeki süreçte başarılı çalışmalar dilerim dedi.

               

MAİL LİSTEMİZE ABONE OLUN

Son gelişmeler hakkında anında bilgi almak için mail listemize abone olun.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Tel: 0(424) 238 64 06
Fax: 0(424) 218 49 04
Email: info@elazigtb.org.tr

Elazığ Ticaret Borsası
Çarşı Mahallesi Hacı Hayri Caddesi No 11/P-7 Merkez/Elazığ