ELAZIĞ TİCARET BORSASI KUTLU DOĞUM HAFTASI GELENEĞİNİ BOZMADI

Elazığ Ticaret Borsası tarafından düzenlenen etkinlikte Vali Murat Zorluoğlu, ve İl Müftüsü Yusuf Sarıkaya, birbirinden güzel birlik ve beraberlik mesajları verdi. Programa Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu, AK Parti Milletvekili Ejder Açıkkapı, İl Jandarma Alay Komutanı, Albay Özay Eryürek, AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, İl Müftüsü Yusuf Sarıkaya, Ticaret Sanayi Odası Başkanı İdris Alan Kamu kurum müdürleri Elazığ ticaret Borsası Yönetim Kurulu, Meclis Üyeleri ve yüzlerce vatandaş katıldı.

 

Elazığ Ticaret Borsası tarafından düzenlenen etkinlikte Vali Murat Zorluoğlu, ve İl Müftüsü Yusuf Sarıkaya,  birbirinden güzel birlik ve beraberlik mesajları verdi. Programa Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu, AK Parti Milletvekili Ejder Açıkkapı, İl Jandarma Alay Komutanı, Albay Özay Eryürek, AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, İl Müftüsü Yusuf Sarıkaya, Ticaret Sanayi Odası Başkanı İdris Alan Kamu kurum müdürleri Elazığ ticaret Borsası Yönetim Kurulu, Meclis Üyeleri ve yüzlerce vatandaş katıldı. 

Açılış konuşmasına yapan Ticaret Borsası Başkanı Ali Dumandağ, “Geleneksel hale getirdiğimiz kutlu doğum haftası mübarek olsun. Böyle günler bizim için çok önemlidir. İnşallah bu günleri sürekli olarak kutlamaya devam edecegiz. Hepiniz hoş geldiniz. Safalar getirdiniz” diyerek katılımcıların kutlu doğum haftasını kutladı. 

Kutlu Doğum Haftasının 4. günü olduğunu ifade eden İl Müftüsü Yusuf Sarıkaya, “Sivil toplum kuruluşları çeşitli organizasyonlarla programlar düzenliyor. Bu günde Ticaret Borsası Başkanımız Mehmet Ali Dumandağ böyle bir organizasyona ev sahipliği yaptığı için öncelikle kendisine teşekkür ediyorum.. Bu tür organizasyonlar birlik ve beraberliği perçinleştiriyor. Bunları düzenleyen herkese teşekkür ederim” dedi. 

Vali  Murat Zorluoğlu ise, “ Rahman ve rahim olan bütün kainatı ve insanoğlunu rahmetiyle var eden, bizlerin Müslüman bir ailede dünyaya gelmemize imkan sağlayan yüce Allah’a sonsuz hamdü senalar olsun. Kutlu Doğum Haftası hepinizin bildiği üzere yaklaşık 30 yıldır ülkemizde Diyanet İşleri Başkanlığının başlattığı çok önemli bir organizasyondur. Ve sloganı da peygamberi anmaktan anlamaya yöneliktir. Şüphesiz peygamberimizi bütün Müslümanlar olarak biz, her gün her saat anıyoruz. Bu sene Diyanet İşleri Başkanlığımız çok önemli bir tema seçmiş. Peygamber ve Güven teması bu sene işleniyor. Güven, bütün dünyanın ihtiyaç duyduğu en temel prensiplerden biridir” diyerek,  inşallah kutlu doğum haftası sadece ülkemizde değil, tüm dünya da barışa, huzura ve güven toplumunu oluşturmaya vesile olur dedi.

 

Konuşmaların ardından dualar edilerek, protokol üyeleri tarafından vatandaşlara yemek dağıtıldı. 

MAİL LİSTEMİZE ABONE OLUN

Son gelişmeler hakkında anında bilgi almak için mail listemize abone olun.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Tel: 0(424) 238 64 06
Fax: 0(424) 218 49 04
Email: info@elazigtb.org.tr

Elazığ Ticaret Borsası
Çarşı Mahallesi Hacı Hayri Caddesi No 11/P-7 Merkez/Elazığ