YANILMAZ'IN BORSAMIZA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz 16 Nisan referandum sürecinde Elazığ Ticaret Borsasının Yönetim kurulu başkanı Mehmet Ali Dumandağ Ve Yönetim Kurulu Üyelerinin gösterdikleri çaba neticesinde Elazığ Ticaret Borsasına Teşekkür ziyaretinde bulundular.

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz  16 Nisan referandum sürecinde Elazığ Ticaret Borsasının Yönetim kurulu başkanı Mehmet Ali Dumandağ Ve Yönetim Kurulu Üyelerinin gösterdikleri çaba neticesinde Elazığ Ticaret Borsasına Teşekkür ziyaretinde bulundular. 

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz yaptığı konuşmada; 16 nisanda yapılan referandumda Elazığ Türkiye'de hükümete en fazla destek olan iller arasından Elazığ'ın 7. sırada olması bizi ayrıca gururlandırıyor.Bunun yanında Elazığ'daki STK lar arasında öncelikle Elazığ Ticaret Borsasının gösterdiği çaba da göz ardı edilemez. Elazığ Ticaret Borsası Başkanımız Mehmet Ali Dumandağ ve Yönetim Kurulu Üyelerine gösterdikleri çabadan dolayı çok teşekkür ederim dedi.

Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ; Bir referandum süreci atlattık bu süreçte en büyük rol Elazığ belediyesi Başkanı Mücahit Yanılmaz ve diğer bürokratlara düşmektedir. onlarda üzerilerine düşenleri layığı ile yerine getirdiler  ve hayırlı bir sonuca ulaştık inşallah 2017 yılında Elazığ'da yapılan ve yapım aşamasında olan alt ve üst geçitler olsun , mesire alanları olsun belediye bu anlamda çok emek ve çaba harcıyor. Öncelikle Başkan Mücahit Yanılmaz'a  hem bu anlamlı ziyaretlerinden hem de yaptığı önemli çalışmalarından dolayı teşekkür ederim dedi. 

Yanılmaz daha sonra Borsamız tarafından yürütülmekte olan istihdam ve girişimcilik amaçlı uzmanlaşmış mesleki  eğitim ve uygulama merkezi projesi eğitim sınıfların gezerek öğrenciler ile fikir alışverişinde bulundu. Eğitmenlerden Öğrencilerin hangi meslek grupları üzerinden sertifika alacaklarının bilgisini aldı.

Yanılmaz olan istihdam ve girişimcilik amaçlı uzmanlaşmış mesleki eğitim ve uygulama merkezi projesi eğitim sınıflarını gezdikten sonra burada eğitim gören arkadaşlara proje bitiminde kendi işletmelerini kurmak isteyenlere bu süreçte Elazığ belediyesini üzerine düşen her türlü görevi  yapacağının sözünü verdi. 

 

MAİL LİSTEMİZE ABONE OLUN

Son gelişmeler hakkında anında bilgi almak için mail listemize abone olun.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Tel: 0(424) 238 64 06
Fax: 0(424) 218 49 04
Email: info@elazigtb.org.tr

Elazığ Ticaret Borsası
Çarşı Mahallesi Hacı Hayri Caddesi No 11/P-7 Merkez/Elazığ