BAŞKAN DUMANDAĞ DİYARBAKIR VALİSİ GÜZELOĞLU’NU ZİYARET ETTİ.

BAŞKAN DUMANDAĞ DİYARBAKIR VALİSİ GÜZELOĞLU’NU ZİYARET ETTİ.

 

Elazığ Ticaret borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu’nu ziyaret etti.

Başkan Dumandağ’ın Diyarbakır ziyaretinde kendisine Başkan Vekili Mustafa Uymaz ve Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Demir’de eşlik etti.

Ziyarette bir değerlendirme yapan Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ Elazığ Diyarbakır birlikteliğinin önemini her zaman işaret ettiklerini belirterek, tarihten beri medeniyetlere ev sahipliği yapmış iki kardeş şehrin bölge için önemine dikkat çekti.

Büyükşehir Belediye Başkanlığına atanan Hemşerimiz Cuma Atilla ile birlikte Sayın valimiz Hasan Basri Güzeloğlu’nun Diyarbakır’da çok güzel çalışmalara imza atacaklarına inancımız tamdır diyen Başkan Dumandağ komşu ilimiz Diyarbakırın kalkınması gelişmesi bizleri mutlu ediyor, Sayın Valimize görevinde başarılar diliyor gösterdikleri misafirperverlik ve nezaketten dolayı da teşekkür ediyorum dedi.

Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu ise yaptığı değerlendirme de ; Elazığ Ticaret Borsası Başkanımız Sayın Mehmet Ali dumandağ ve yönetim kurulu üyelerinin ziyareti bizleri memnun etmiştir, iki komşu şehrin ve bölge olarak top yekün kalkınmamız için hepimizin birbirinin desteğine ihtiyacı var , Elazığ heyetinin ziyareti bizleri onurlandırmış ve mutlu etmiştir, ben bu vesile ile Elazığ Ticaret Borsası Başkanımız Sayın Mehmet Ali dumandağ ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ediyorum dedi.

Başkan Dumandağ ve beraberindekiler daha sonra Diyarbakır Büyükşehir Belediye başkanlığı görevini yürüten hemşerimiz Cuma Atilla ile de bir araya gelerek görüş alışverişinde bulundular ve görevinde başarılar dilediler.

MAİL LİSTEMİZE ABONE OLUN

Son gelişmeler hakkında anında bilgi almak için mail listemize abone olun.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Tel: 0(424) 238 64 06
Fax: 0(424) 218 49 04
Email: info@elazigtb.org.tr

Elazığ Ticaret Borsası
Çarşı Mahallesi Hacı Hayri Caddesi No 11/P-7 Merkez/Elazığ