VALİ KALDIRIM İHTİSASA DAYALI BESİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ YERİ VE YAPILACAK ÇALIŞMALARLA İLGİLİ İSTİŞARELERDE BULUNMAK ÜZERE ELAZIĞ TİCARET BORSASI BAŞKANI DUMANDAĞ İLE BİR ARAYA GELDİ.

ALİ KALDIRIM İHTİSASA DAYALI BESİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ YERİ VE YAPILACAK ÇALIŞMALARLA İLGİLİ İSTİŞARELERDE BULUNMAK ÜZERE ELAZIĞ TİCARET BORSASI BAŞKANI DUMANDAĞ İLE BİR ARAYA GELDİ.

 

Elazığ Valisi Çetin Oktay KALDIRIM Elazığ'a kazandırılması planlanan İhtisasa Dayalı Besi Organize Sanayi Bölgesinin yer belirleme ve söz konusu yatırımla ilgili yapılacaklarla ilgili Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ ile bir araya geldi.

Elazığ Ticaret Borsasında gerçekleşen toplantıya Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ ile birlikte Tarım İl Müdürü Turan Karahan, KOSGEB Müdürü Şaban YAŞA, Ticaret Borsası yönetim kurulu üyeleri ve Fırat Kalkınma Ajansı temsilcileri de katıldılar.

Toplantıda konuşan Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, yapılacak çalışmanın bölgede hayvancılığın gelişmesi adına önemli bir adım olacağının altını çizerek, konuyu yakından ve hassasiyetle takip ediyoruz, dedi. 

Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ ise yaptığı açıklama da İhtisasa dayalı Besi Organize sanayi bölgesinin şehrimize kazandırılması adına Tarım İl Müdürümüz Turan Karahan ile birlikte bir süredir bir hazırlık çalışması içerisindeydik, bugün de sayın Valimizin katılımı ile geldiğimiz nokta ve belirlenen yerlerle alakalı kendisine bir sunum yapalım istedik, sayın valimizin konuya bakışı ve yaklaşımı bizleri daha çok heyecanlandırıyor ve teşvik ediyor, bu vesile ile kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum, dedi. 

Vali Kaldırım, Başkan Dumandağ ve Tarım İl Müdürü Karahan daha sonra İhtisasa dayalı Besi Organize Sanayi Bölgesi için belirlenen yerleri görmek için sahaya çıktılar.

MAİL LİSTEMİZE ABONE OLUN

Son gelişmeler hakkında anında bilgi almak için mail listemize abone olun.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Tel: 0(424) 238 64 06
Fax: 0(424) 218 49 04
Email: [email protected]

Elazığ Ticaret Borsası
Çarşı Mahallesi Hacı Hayri Caddesi No 11/P-7 Merkez/Elazığ