BORSAMIZ AKREDİTASYON DENETİMİNİ BAŞARI İLE TAMAMLADI...

BORSAMIZ AKREDİTASYON DENETİMİNİ BAŞARI İLE TAMAMLADI...

1938 yılında kurularak faaliyetlerini bugüne kadar sürdüren Elazığ Ticaret Borsası, Türk Loydu Baş Denetçisi Ali Topal tarafından gerçekleştirilen Akreditasyon Denetimini başarı ile tamamladı.

Bölgenin en köklü ve en önemli Ticaret Borsaları arasında yer alan Elazığ Ticaret Borsası, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ( TOBB ) tarafından tüm Oda ve Borsalarda sunulan hizmet türlerinin genişletilmesi, hizmet kalitesinin iyileştirilmesi amacı ile uygulamaya konulan Akredite Borsa Sistemine 2014 yılında dahil olmuştu.

26 Eylül 2017 tarihinde gerçekleştirilen denetim sonucunda temel yeterlilik kriterleri olan, Yönetim ve Borsa Mevzuatı, Mali Yönetim, İnsan Kaynakları Yönetimi, İş Planlaması ve Yönetimi, Bilgi ve İletişim Teknolojileri kullanımı, Haberleşme ve Yayınlar, Üye İlişkileri, Kalite Yönetimi, Temel Hizmetler Kriterleri olan Politika ve Temsil, Lobicilik Faaliyetleri, Bilgi ve Danışmanlık Hizmetleri, Borsacılık Faaliyetleri gibi konularda geçer not alarak beş yıldızlı borsalar arasında bulunmaya devam etti.

Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ başarı ile tamamlanan Denetim sonrası yaptığı değerlendirmede;

Denetimin başarı ile tamamlanarak borsamızın Akredite Borsa statüsünde kalmaya devam etmesi Elazığ Ticaret Borsası olarak bizleri son derece memnun etti.

Bu başarıda emeği geçen Ticaret Borsamızın Genel Sekreteri Sayın Murat Çiçek başta olmak üzere tüm personelimize teşekkür ediyorum, dedi. 

MAİL LİSTEMİZE ABONE OLUN

Son gelişmeler hakkında anında bilgi almak için mail listemize abone olun.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Tel: 0(424) 238 64 06
Fax: 0(424) 218 49 04
Email: info@elazigtb.org.tr

Elazığ Ticaret Borsası
Çarşı Mahallesi Hacı Hayri Caddesi No 11/P-7 Merkez/Elazığ