BAŞKAN DUMANDAĞ BİR DİZİ ZİYARETLERDE BULUNDU...

Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ, geçtiğimiz hafta gerçekleşen oda seçimleri sonrası başkanlığa seçilen isimleri ziyaret ederek yeni görev süreleri için başarı dileklerini iletti.

 

Elazığ Ticaret Borsası yönetim kurulu başkanı Mehmet Ali Dumandağ geçtiğimiz hafta gerçekleşen oda seçimleri sonrasında başkanlığa yeniden seçilen isimleri ziyaret ederek başarı dileklerini ileterek tebrik etti.

 Başkan Dumandağ ın ilk durağı Elazığ Şoförler ve otomobilciler oda başkanı Şevket Toraman oldu, Başkan Toramana yeni görev süresi için hayırlı çalışmalar dileyen Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ şehrimizin güzel çalışmalar ve birlikteliğe olan ihtiyacından bahsederken Başkan Toraman ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

 

Daha sonra Elazığ Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi başkanı Fikret Çelik i ziyaret eden Başkan Dumandağ Fikret çelik isminin yıllardır yaptığı olumlu çalışmalarla anılan bir isim olduğunu ifade ederek yeni görev dönemi için başarılar dilerken , güven tazeleyerek başkanlığa yeniden seçilen fikret çelik ise başkan Dumandağ a teşekkür etti.

 

 Başkan Dumandağ daha sonra Elazığ Esnaf ve Sanatkarlar Birliği Başkanı Cemil Erdem i ziyaret etti. Başkan Dumandağ güven tazeleyerek yeniden başkanlığa seçilen Cemil Erdem e yeni dönem için başarı dileklerini iletirken Başkan Erdem İse Başkan Dumandağ  a ziyaretinden dolayı teşekkür etti.

 

Elazığ Ticaret borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ daha sonra Elazığ Bakkallar ve Bayiler oda başkanlığına seçilen Cebrail top u ziyaret ederek göreve yeniden seçilmesinden dolayı tebrik etti. 

Elazığ Ticaret borsası heyeti daha sonra güven tazeleyerek göreve yeniden başkanlığa seçilen Elazığ Berberler ve kuaförler oda başkanı Nizamettin Türkoğlu nu ziyaret ederek kendisine yeni dönem için başarı dileklerini iletti.

Ziyaretlerin ardından bir değerlendirme yapan Elazığ Ticaret Borsası başkanı Mehmet Ali Dumandağ ; şehir olarak bir , iri ve diri olmak zorundayız, bu sebeple de Sivil Toplum Kuruluşlarımızın arasındaki birlik beraberlik ve ortak hareket etme ruhunun en üst düzeyde olması gerekmektedir, şehrimizin çalışan çaba gösteren herkese ve her kesime teşekkür ediyorum, dedi. 

MAİL LİSTEMİZE ABONE OLUN

Son gelişmeler hakkında anında bilgi almak için mail listemize abone olun.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Tel: 0(424) 238 64 06
Fax: 0(424) 218 49 04
Email: [email protected]

Elazığ Ticaret Borsası
Çarşı Mahallesi Hacı Hayri Caddesi No 11/P-7 Merkez/Elazığ