AK PARTİ İL BAŞKANI RAMAZAN GÜRGÖZE'YE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ...

AK PARTİ İL BAŞKANI RAMAZAN GÜRGÖZE'YE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ...

Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ geçtiğimiz hafta Cumhurbaşkanı Recep tayyip Erdoğan'ın katılımı ile gerçekleşen Ak Parti 6. olağan İl Kongresinin ardından yeniden Başkanlığa seçilen Ramazan Gürgöze'ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ 13 Ocak 2018 tarihinde gerçekleşen Ak Partinin 6. Olağan Kongresi sonucu yeniden Başkanlığa seçilen Ak Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze'ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.Ziyarette bir değerlendirme yapan Ak Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze ; Değerli büyüğümüz Elazığ Ticaret Borsamızın değerli başkanı Sayın Mehmet Ali Dumandağ'ın desteğini her zaman yanımızda hissettik, Cumhurbaşkanımızın onurlandırdığı İl Kongremizde de ve öncesinde de hep destekçimiz oldular, kendilerine teşekkür ediyorum, yapılan kongre omuzlarımızdaki yükü biraz daha arttırmıstır diyen İl Başkanı Gürgöze ,ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Elazığ Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Dumandağ'a teşekkür etti.

 

Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ ise ziyarette yaptığı açıklamada il başkanı Gürgözeye yeni görev süresinde de başarılar diledi. Başkan Dumandağ Cumhurbaşkanımızın katılımı ile gerçekleşen il kongresindeki kusursuz organizasyonda sayın Gürgöze ile birlikte emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz, şehrimize il kongresi için gelen, başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere bütün misafirlerimiz, şehrimizden memnun ayrıldılar, sizleri tebrik ediyorum dedi.

Başkan Dumandağ zeytin dalı harekatının da ülkemiz ve milletimiz için hayırlı sonuçlara vesile olmasını temenni ederek, Başkan Gürgöze'ye sıcak ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür etti.

 

MAİL LİSTEMİZE ABONE OLUN

Son gelişmeler hakkında anında bilgi almak için mail listemize abone olun.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Tel: 0(424) 238 64 06
Fax: 0(424) 218 49 04
Email: [email protected]

Elazığ Ticaret Borsası
Çarşı Mahallesi Hacı Hayri Caddesi No 11/P-7 Merkez/Elazığ