ELAZIĞ'IN ÜST DÜZEY YÖNETİCİLERİNDEN DUMANDAĞ'A HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR.

ELAZIĞ'IN ÜST DÜZEY YÖNETİCİLERİNDEN  DUMANDAĞ'A HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR.

Ak Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze ve parti yöneticileri Elazığ Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı  Mehmet Ali Dumandağ ve ekibine ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdiği ve Ak Parti il Başkanlığı sürecinde yaptıkları özverili çalışmalardan dolayı Ak Parti il Başkanı Ramazan Gürgöze ve Ak Parti Elazığ Milletvekili Tahir Öztürk'e teşekkür etti. 

 

Elazığ Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı  Mehmet Ali Dumandağ'a makamında ziyaret eden Ak Parti Elazığ Milletvekili Tahir Öztürk Elazığ Ticaret Borsasın  iş dünyasının önde  gelen kurumlarından biridir, “1 Nisan 2018 tarihinde yapılan seçimler sonrası Elazığ iş dünyası demokratik hakkını kullanmış ve yeni dönemde Sayın Dumandağ  ve Yönetim kurulu üyelerini tercih etmiştir. Hizmet ve bayrak yarışında yeni dönemde bayrağı teslim alan Sayın Dumandağ ve ekibinin ben gerek iş dünyasına gerekse ilimize çok önemli hizmetler vereceklerine inanmaktayım. Biz bu süreç içerisinde gerek milletvekilleri olarak gerekse ilimizin diğer yöneticileri, bürokratları, sivil toplum kuruluşları ve iş dünyamızla el ele vererek güçlü bir şekilde hizmetlerimize inşallah kaldığımız yerden devam edeceğiz. Ben bu düşüncelerle, Sayın Dumandağ'a ilimiz iş dünyasına hayırlar getirmesini diliyorum” dedi.

 

Başkan Mehmet Ali Dumandağ   İlimiz yöneticileri, kamu kurum ve kuruluşlarımızın çok değerli müdürleri, sivil toplum kuruluşlarımızın başkan ve yönetim kurulları, iş dünyamıza, meslek örgütlerimizin başkan ve yöneticileri, bankacılık ve finans sektörü temsilcileri, medyamıza ve toplumumuzun farklı kesimlerinden bir çok misafiri ağırladı .

MAİL LİSTEMİZE ABONE OLUN

Son gelişmeler hakkında anında bilgi almak için mail listemize abone olun.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Tel: 0(424) 238 64 06
Fax: 0(424) 218 49 04
Email: info@elazigtb.org.tr

Elazığ Ticaret Borsası
Çarşı Mahallesi Hacı Hayri Caddesi No 11/P-7 Merkez/Elazığ