BAŞKAN DUMANDAĞ ÖDÜLÜNÜ CUMHURBAŞKANI ERDOĞANDAN ALDI...

BAŞKAN DUMANDAĞ ÖDÜLÜNÜ CUMHURBAŞKANI ERDOĞANDAN ALDI...

TOBB CAMİASINA VE ÜLKE EKONOMİSİNE HİZMETTE BULUNAN DELEGELERE HIZMET ŞEREF BELGELERİ VE PLAKETLERİ CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYIP ERDOĞAN, BAŞBAKAN BİNALİ YILDIRIM İLE GÜMRÜK VE TİCARET BAKANI BÜLENT TÜFENKCİ, GENÇLİK VE SPOR BAKANI OSMAN AŞKIN BAK, BİLİM SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANI FARUK ÖZLÜ’NÜN DE KATILIMLARIYLA TOBB BAŞKANI RIFAT HISARCIKLIOĞLU’NUN EV SAHIPLIĞINDE DÜZENLENEN TÖRENDE VERILDI.​

CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYIP ERDOĞAN TÖRENDE YAPTIĞI KONUŞMADA , "BUGÜN BURADA GİRIŞİMCİLİK RUHUMUZUN, KÜLTÜRÜMÜZÜN ÖZELLİKLE DE 21. YÜZYILIN AHİLERI OLAN ODA, BORSA CAMİAMIZLA BİRLİKTE OLMAKTAN BÜYÜK BİR MEMNUNİYET DUYUYORUM" DİYEREK TOBB'UN 14-15 MAYIS'TA YAPILACAK 74'ÜNCÜ GENEL KURULUNUN HAYIRLI OLMASINI DİLEDİ.

BAŞBAKAN BINALİ YILDIRIM DA SON IKI YILDAKİ EKONOMİK GELİŞMELERİ HATIRLATARAK, BÜYÜK KRİZ SENARYOLARI ÜRETILIRKEN, ALDIKLARI KARARLARLA EKONOMİYİ CANLANDIRDIKLARINI SÖYLEDİ.

GÜMRÜK VE TICARET BAKANI BÜLENT TÜFENKCİ ISE KONUŞMASINDA, DÜNYAYLA REKABET EDEBİLMEK İÇİN İSTİKRAR VE GÜVENE İHTİYAÇ OLDUĞUNU BELİRTEREK, "ERDEM, İRADE VE CESARETLE TÜRKİYE'Yİ KİMİN ŞAHA KALDIRACAĞINI İŞ DÜNYAMIZ İYİ BİLİR. BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜ BİR TÜRKİYE'YE DOĞRU YOLA DEVAM" İFADESİNİ KULLANDI.

TOBB BAŞKANI RIFAT HİSARCIKLIOĞLU İSE YAPTIĞI KONUŞMADA CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN'A TEŞEKKÜR ETTİ.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN ÜRETIMIN VE TICARETIN ZORLUKLARINI BILEN, REEL SEKTÖRÜN İÇİNDE YETİŞMİŞ BİRİ OLDUĞUNA İŞARET EDEREK  “GÖREVE GELDIĞİNİZ GÜNDEN İTİBAREN, HEP BU CAMİANIN YANINDA YER ALDINIZ. GENEL KURULLARIMIZDA VE EKONOMİ ŞURALARINDA, SAATLER BOYUNCA, SORUNLARIMIZI DİNLEDİNIZ, DESTEKLERİNİZDEN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM, DEDİ

PROGRAMDA DAHA SONRA ÖDÜL TÖRENİNE GEÇİLDİ.

 

ELAZIĞ TİCARET BORSASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI MEHMET ALİ DUMANDAĞ ÖDÜLÜNÜ, CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN, BAŞBAKAN BİNALİ YILDIRIM, GÜMRÜK VE TİCARET BAKANI BÜLENT TÜFENKÇİ, GENÇLİK SPOR BAKANI OSMAN AŞKIN BAK, BİLİM SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANI FARUK ÖZLÜ’NÜN HAZIR BULUNDUĞU SAHNEDE CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN ALDI. BAŞKAN DUMANDAĞ ÖDÜLÜN KENDİSİ İÇİN SON DERECE ÖNEMLİ OLDUĞUNU BELİRTEREK ÖDÜLÜNÜ ALDIĞI SIRADA CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN KENDİSİNE ELAZIĞ’I SORDUĞUNU VE ELAZIĞ’DA ÇALIŞMALARI DEVAM EDEN, BESİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ VE CANLI HAYVAN BORSASİ İLE İLGİLİ KENDİSİNE KISA BİR BİLGİ SUNDUĞUNU İFADE ETTİ.

MAİL LİSTEMİZE ABONE OLUN

Son gelişmeler hakkında anında bilgi almak için mail listemize abone olun.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Tel: 0(424) 238 64 06
Fax: 0(424) 218 49 04
Email: [email protected]

Elazığ Ticaret Borsası
Çarşı Mahallesi Hacı Hayri Caddesi No 11/P-7 Merkez/Elazığ