DOĞU ANADOLU VE GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGESİ TİCARET ODALARI VE TİCARET BORSALARI YÖNETİM KURULU BAŞKANLARI İSTİŞARE TOPLANTISI İÇİN ELAZIĞ'DA BULUŞTU...

DOĞU ANADOLU VE GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGESİ; TİCARET ODALARI VE TİCARET BORSALARI YÖNETİM KURULU BAŞKANLARI  İSTİŞARE TOPLANTISI İÇİN ELAZIĞ'DA BULUŞTU...


Elazığ Ticaret Borsası ile Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı’nın düzenlediği; ‘Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu, Oda ve Borsa Başkanları İstişare Toplantısı’ Elazığ’da yapıldı.

13-14 Ekim Tarihleri arasında Elazığ’da gerçekleştirilen, ‘Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu Oda ve Borsa Başkanları İstişare Toplantısı, Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ ve Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Aslan'ın ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu Bölgeleri’nden, otuza yakın Oda ve Borsa Yönetim Kurulu Başkanının katılım sağladığı toplantıda; Oda ve Borsa Başkanları illerindeki sorunları istişare edip çözüm yolları bulmak için görüşlerini ve önerilerini dile getirdiler.
Bölgelerdeki huzur ve istikrarın, iller için en önemli unsur olduğunun vurgulandığı toplantıda, Odaların ve Borsaların çalışmaları, projeleri ve üyelere yönelik ne tür hizmetlerin verildiği, üzerinde önemle durulan konu başlıklarıydı.

 
Toplantıda söz alan Elazığ Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Dumandağ, gerçekleştirilen istişare toplantısının Odalar ve Borsalar için önemli bir fırsat olduğunu ifade ederek; ‘Bizler ilimizin, bölgelerimizin ve ülkemizin kalkınmasını ortak amaç edinerek burada toplanmış bulunmaktayız. Hedefimiz, ülkemizin ekonomisi üzerinde oynanan oyunları bir an evvel bertaraf etmektir. Bunun için de mücadele veriyoruz. Bu konuda bölgelerdeki bütün Odaların ve Borsaların aynı çaba içerisinde olduklarına inanıyorum. Burada bu konuları enine boyuna konuşup; Ülkemize ve üyelerimize en etkin şekilde yardımcı olmanın peşindeyiz. İnşallah buradan güzel bir sonuç çıkaracağız.’ Şeklinde konuştu.


İstişare toplantısının sonuç bölümünde ise Oda ve Borsa Başkanlarının dile getirdiği sorun ve çözüm önerilerinin raporlanması ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile ilgili Bakanlıklara gönderilmesi kararlaştırıldı.


Toplantının ardından; Oda ve Borsa Başkanları, toplu halde hatıra fotoğrafı çekildiler.

 

MAİL LİSTEMİZE ABONE OLUN

Son gelişmeler hakkında anında bilgi almak için mail listemize abone olun.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Tel: 0(424) 238 64 06
Fax: 0(424) 218 49 04
Email: info@elazigtb.org.tr

Elazığ Ticaret Borsası
Çarşı Mahallesi Hacı Hayri Caddesi No 11/P-7 Merkez/Elazığ