BAŞKAN DUMANDAĞ VAN’DA BİR TAKIM ZİYARETLERDE BULUNDU...

BAŞKAN DUMANDAĞ VAN'DA BİR TAKIM ZİYARETLERDE BULUNDU...

Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ ve beraberindeki heyet bir dizi ziyarette bulunmak üzere Van’ a gitti. Van Valisi Murat Zoruluoğlu’ nu da ziyaret Eden Başkan Dumandağ, Sayın Valimizin Elazığ’ a ve Elazığlılara çok selamı var dedi.

Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ, bir dizi ziyarette bulunmak üzere Van’a gitti. ilk olarak Van Valisi Murat Zorluoğlu ile bir araya gelen Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ, Sayın Valimiz bizleri her zaman olduğu gibi son derece sıcak karşıladı, Van da çok önemli çalışmalara imza atmışlar, ayrıca kendisi Elazığlılara ve Elazığ ‘a ayrı bir önem veriyorlar ve çok selam iletmemizi söylediler, kendisi ile Vanda yaptıkları çalışmalar üzerine sohbet ettik, kendisi ve ekibi Van da çok önemli projeleri hayata geçirmişler, dedi.

Daha önce Elazığ Valiliği görevi de yapan Van Valisi Murat Zorluoğlu ise Mehmet Ali Dumandağ ve Yönetim Kurulu Üyelerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Elazığ ve Elazığlılara selam ve muhabbetlerimi iletmenizi istiyorum diyerek, ziyaretlerinden dolayı Sayın Dumandağ a teşekkür ediyorum, dedi.

Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ ve Yönetim Kurulu Üyeleri Van Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Nejdet Takva ve Van Ticaret Borsası Başkanı Naif Süer’ i de ziyaret ederek oda ve borsa çalışmaları hakkında istişarelerde bulundular.

 

 

 

 

MAİL LİSTEMİZE ABONE OLUN

Son gelişmeler hakkında anında bilgi almak için mail listemize abone olun.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Tel: 0(424) 238 64 06
Fax: 0(424) 218 49 04
Email: [email protected]

Elazığ Ticaret Borsası
Çarşı Mahallesi Hacı Hayri Caddesi No 11/P-7 Merkez/Elazığ