TÜRK HAVA YOLLARI ELAZIĞ İL MÜDÜRÜNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ...

TÜRK HAVA YOLLARI ELAZIĞ İL MÜDÜRÜNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ...

Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ , Meclis Başkanı Mehmet Emin Ayaz , Başkan Yardımcısı Adem Akbulut, Genel Sekreter Murat Çiçek Türk Hava Yolları Elazığ İl Müdürlüğüne Atanan Ahmet Pastallı Ya Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu .

Başkan  Mehmet Ali Dumandağ Ziyaret Esnasında Gerek Elazığ Ticaret Borsası Üyelerinin Gerekse Üyelerimiz Aracılığı İle İlimize Gelen Yerli Ve Yabancı Yatırımcıların Talepleri Doğrultusunda İstanbul- Ankara Uçak Seferlerinin Sayılarının Sefer Sayılarının Artması Gerektiğinin Türk Hava Yolları Elazığ İl  Müdürü Ahmet Postallı'ya İletti.

Türk Hava Yolarının Yayınladığı  Köşe Bucak Dünya Dergisinin İçeriğinde Elazığ'ı  Konu Alarak Elazığ'ı Bütün Türkiye'ye Ve Dünyaya Tanıtması  Kapsamında Çok Etkili Olmuştur. Başkan Mehmet Ali Dumandağ Thy Elazığ İl  Müdürü Ahmet Postallıdan Bir Ricada Bulundu: Hazar Baba Kayak Merkezinin Fotoğraflarının Da Türk Hava Yolları Fotoğraf Arşivine Eklenmesinin İstedi . Bu Sayede Elazığ'da Kayak Turizminin De Olduğunu  Bütün Türkiye Ve Dünyaya Tanıtılması Konusunda Önemli Rol Oynayacağını Belirtti.

Elazığ  Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ Ayrıca Türk Hava Yollarının Elazığ İçin Yaptığı Çalışmaları Yakından Takip Ediyoruz  Bundan Sonra Ki Yapacağı Yatırım Ve Projelere de Elimizden Geldiği Kadar Destek Vermeye Çalışacağız Dedi.

 

MAİL LİSTEMİZE ABONE OLUN

Son gelişmeler hakkında anında bilgi almak için mail listemize abone olun.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Tel: 0(424) 238 64 06
Fax: 0(424) 218 49 04
Email: info@elazigtb.org.tr

Elazığ Ticaret Borsası
Çarşı Mahallesi Hacı Hayri Caddesi No 11/P-7 Merkez/Elazığ