Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ Muş Ziyareti çerçevesinde Muş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erdal Koç’ u da ziyaret etti.

Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ Muş Ziyareti çerçevesinde Muş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erdal Koç’ u da ziyaret etti.

 

Bir dizi ziyaret ve temasta bulunmak üzere Muş’ a giden Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ, Tarım Orman İl Müdürü turan Karahan ve Ticaret Borsası Genel sekreteri Av. Murat Çiçek Muş ziyaretleri kapsamında Muş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erdal Koç’ u ziyaret ettiler.

Muş Ticaret ve sanayi Odası Başkanı Erdal koç ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Elazığ Ticaret Borsası ile uyum içerisinde çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek Elazığ Ticaret Borsasının Muş ekonomisine sağladığı katkıdan dolayı Başkan Dumandağ’a ve Tarım Orman İl Müdürü Turan Karahan’ a teşekkür etti.

Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ ise ziyarette yaptığı değerlendirmede Başkan Erdal Koç’ a kendilerini sıcak karşılamasından dolayı teşekkür ederek, şunları söyledi.

Elazığ tarım Orman İl Müdürü turan Karahan ise Muş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erdal Koç’ a teşekkür ederek, iki il arasında yapılacak çalışmaların hayırlara vesile olmasını diledi.

 

Elazığ Ticaret Borsası Genel Sekreteri Murat Çiçek ve Muş Ticaret Odası Genel Sekreteri Hanifi Aydar Muş Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası başkanlığına seçilen Murat Kayhan Güngör'e hayrılı olsun ziyaretinde bulundular.

Ziyaretlerinin ardından Genel Sekreter Murat Çiçek Muş ilindeki Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirlere Elazığ Ticaret Borsasının faaliyetleri hakkında bilgilendirmede bulundu

 

 

MAİL LİSTEMİZE ABONE OLUN

Son gelişmeler hakkında anında bilgi almak için mail listemize abone olun.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Tel: 0(424) 238 64 06
Fax: 0(424) 218 49 04
Email: info@elazigtb.org.tr

Elazığ Ticaret Borsası
Çarşı Mahallesi Hacı Hayri Caddesi No 11/P-7 Merkez/Elazığ