BAŞKAN DUMANDAĞ 3. ELAZIĞ ULUSAL KİTAP FUARININ AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDI...

BAŞKAN DUMANDAĞ 3. ELAZIĞULUSAL KİTAP FUARININ AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDI...

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, , AK Parti MKYK Üyesi, Teşkilatlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, , Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, kurum müdürleri, ve STK temsilcileri Elazığ' da 3. sü düzenlenen kitap fuarının açılışını gerçekleştirdiler.

25 Ekim-3 Kasım 2019 tarihleri arasında Elazığ Valiliği önünde yer alan meydanda düzenlenecek Elazığ Belediyesi 3. Ulusal Kitap Fuarı’na, Türkiye’nin dört bir yanından yayınevleri ve yazarlar katılacak Ulusal Kitap Fuarı 10 gün boyunca Elazığ halkına hizmet verecek. .

Seçkin 70 yayınevinin katılacağı fuarda, Şair-Yazar Prof. Dr. Nurullah Genç, Şair-Yazar Hasan Ali Toptaş, Yazar Ahmet Turgut, Şair-Yazar-Gazeteci Beşir Ayvazoğlu, Tarihçi-Yazar Prof. Dr. Ahmet Şimşirgil, Oyuncu-Yazar Bahadır Yenişehirlioğlu, Tarihçi-Yazar Yavuz Bahadıroğlu, Sunucu-Gazeteci-Yazar Cansu Canan Özgen, Yazar Kahraman Tazeoğlu, Yazar Nilgün Bodur, Yazar Hatice Kübra Tongar, Davranış Bilimleri Uzmanı-Yazar Aşkım Kapışmak, Yazar Oktay Tiryakioğlu, Yazar Hakan Günday, Uzman-Psikolog-Yazar Serhat Yabancı, Yazar Sinan Yağmur ve oyuncu Feride Çetin gibi kamuoyunun yakından tanıdığı isimler imza ve söyleşi programlarıyla sevenleriyle bir araya gelecek.

 

 

MAİL LİSTEMİZE ABONE OLUN

Son gelişmeler hakkında anında bilgi almak için mail listemize abone olun.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Tel: 0(424) 238 64 06
Fax: 0(424) 218 49 04
Email: info@elazigtb.org.tr

Elazığ Ticaret Borsası
Çarşı Mahallesi Hacı Hayri Caddesi No 11/P-7 Merkez/Elazığ