DUMANDAĞ; MÜSİAD'I TEBRİK EDİYOR VE YÜREKTEN DESTEKLİYORUZ.

Müsiad Elazığ şube Başkanı Av.İbrahim Gök 25 Nisandaki toplantı öncesinde Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ’ı ziyaret ederek hem davetiyelerini takdim etti hemde istişarede bulundu.

 

MÜSİAD 85. Genel İdare Kurulu 81 ilden iş adamlarının katılımıyla 25-26 Nisan tarihlerinde Elazığ’da gerçekleştirilecek. MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı İbrahim Gök toplantı öncesinde bugün Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ederek yapılacak bu önemli toplantı öncesinde Başkan Dumandağ ile istişarede bulundu.

MÜSİAD 85. Genel İdare Kurulu 81 ilden iş adamlarının katılımıyla 25-26 Nisan tarihlerinde Elazığ’da gerçekleştirilecek. Toplantıya onur konuğu olarak Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan  katılacak.

Müsiad Elazığ şube Başkanı Av.İbrahim Gök 25 Nisandaki toplantı öncesinde Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ’ı ziyaret ederek hem davetiyelerini takdim etti hemde istişarede bulundu.

MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Av.İbrahim Gök,Dumandağ’ı ziyaretinde yaptığı açıklamada ; toplantıya onur konuğu olarak Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan’ın katılacağını belirterek, “Elazığ’da böyle bir organizasyonu yapmaktan gurur duyuyoruz. Bu toplantı ayrıca şehrimizin tanıtımı açısından önemli bir organizasyon olacak. Toplantı iki gün boyunca devam edecek. Ayrıca toplantılara katılan misafirlerimize Elazığ’ı ve ilçelerimizi tanıtma fırsatı bulacaklarını ve bunun için Belediye Başkanlarımızdan yatırım yapılacak sektörlerle alakalı rapor talep ettiklerini söyledi. 

Elazığ Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Dumandağ ise yaptığı değerlendirmede ; Değerli Başkanımız Sayın İbrahim Gök ve ekibini böylesine önemli bir toplantının Elazığ’da düzenlenmesi için gösterdikleri çaba ve gayretten dolayı tebrik ediyorum. Türkiyenin önde gelen işadamlarının katılacağı toplantı hiç şüphesiz şehrimiz için son derece olumlu sonuçlar ortaya çıkaracak ve bir anlamda sektörlerin buluşması sağlanacaktır, Sayın Bakanımız Lütfi elvan Beyefendinin onur konuğu olarak toplantıya katılacak olması da son derece önemlidir. Şehrimiz adına büyük önem arz eden bu ve toplantılara kim nasıl vesile olursa olsun biz Ticaret borsası olarak sonuna kadar destek olacağımızı beyan ediyorum, dedi.

MAİL LİSTEMİZE ABONE OLUN

Son gelişmeler hakkında anında bilgi almak için mail listemize abone olun.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Tel: 0(424) 238 64 06
Fax: 0(424) 218 49 04
Email: info@elazigtb.org.tr

Elazığ Ticaret Borsası
Çarşı Mahallesi Hacı Hayri Caddesi No 11/P-7 Merkez/Elazığ