BAKAN GÜLLÜCE BORSAMIZI ZİYARET ETTİ.

Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce Elazığ ziyareti çerçevesinde borsamızı ziyaret ederek Başkan Dumandağ , yönetim kurulu meclis üyelerimizle bir araya geldi.

Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce Memur-Sen TOKİ 2. Etap konutlarının anahtar teslimin töreninin de içinde bulunduğu bazı ziyaretlerde bulunmak üzere Elazığ'a geldi.

Ziyaret programına Elazığ Ticaret ve Sanayi Odasından başlayan Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce daha sonra Elazığ Ticaret Borsası’nı ziyaret etti.

Bakan Güllüce’nin Elazığ Ticaret Borsasını ziyareti sırasında bir değerlendirme yapan Başkan Mehmet Ali Dumandağ, Sayın Bakanımızın Borsamızı ziyareti bizleri son derece mutlu etmiştir, Elazığ’da gündemde olan kentsel dönüşüm şehrimiz için son derece önemlidir, bu konuda Belediye Başkanımız ve Sayın Valimizin önderliğinde ve bakanlığımızın destekleri ile önemli çalışmalar yapılacağına inanıyorum diyen Elazığ Ticaret borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ, daha sonra Bakan Güllüce’ye Elazığ Ticaret Borsasının çalışmalarından bahsederek, üyelerinin talep ve beklentilerini içeren bir dosya takdim etti.

Ticaret Borsasında  açıklamalarda bulunan Bakan Güllüce, “Yapılan kalkınma hamlesi ile son 10-12 yılda Türkiye'nin her noktasında gelişme ve kalkınma devam ediyor. Elazığ ili de bunlardan bir tanesi hatta en iyi yerlerden bir tanesi. Türkiye artık helikopter satan, dünyanın en büyük havalimanını yapan bir ülke. Bakanlığımızla ilgili Elazığ'da kentsel dönüşüm çalışmalarımız var. Kentsel dönüşün çalışmaları Elazığ'da farklı bir çizgide devam ediyor. Kentsel dönüşümün daha da hızlanması için biz Bakanlık olarak elimizden gelen ne varsa yaptık. Değerli valimiz ve belediye başkanımızla el verip birkaç kere toplantı yaptık ve inşallah iyi bir sonuçla sonuçlandıracağız.” Dedi.

Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce Elazığ da bulunmaktan dolayı son derece mutlu olduğunu belirterek, Elazığ da olmaktan dolayı son derece mutluyuz. Elazığ barış, dostluk ve huzur şehri o yüzden Türkiye deki bütün şehirlerimizin Elazığ gibi huzurlu olmasını, bir ve diri olmasını diliyorum.”dedi.

Konuşmaların ardından Elazığ Ticaret borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce’ye bir plaket takdim etti.

Başkan Dumandağ’ın verdiği plaketi inceleyen Bakan Güllüce ; Sayın Başkanımız Dumandağ Bey bizim için çok özel bir hadiye hazırlatmış kendisine teşekkür ediyorum dedi, Başkan Dumandağ’da Sayın Bakanımızın ziyaretlerinden dolayı kendisine tekrar teşekkür ediyor çalışmalarında başarılar diliyoruz diyerek plaketini takdim etti.

Bakan Güllüce ve Beraberindeki heyet daha sonra Başkan Dumandağ ve yönetim kurulu üyeleri ile hatıra fotoğrafı çektridiler.

 

MAİL LİSTEMİZE ABONE OLUN

Son gelişmeler hakkında anında bilgi almak için mail listemize abone olun.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Tel: 0(424) 238 64 06
Fax: 0(424) 218 49 04
Email: info@elazigtb.org.tr

Elazığ Ticaret Borsası
Çarşı Mahallesi Hacı Hayri Caddesi No 11/P-7 Merkez/Elazığ