SP İL BAŞKANI VE YÖNETİMİ BAŞKAN DUMANDAĞ'I ZİYARET ETTİ.

Saadet Partisi İl Başkanı İbrahim Hacıbekiroğlu,Saadet Partisi Genel Merkez yöneticileri ve il yönetimi Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ’ı ziyaret ettiler.

Saadet Partisi İl Başkanı İbrahim Hacıbekiroğlu,Saadet Partisi Genel Merkez yöneticileri ve il yönetimi Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ’ı ziyaret ettiler.

Ziyarette bir değerlendirme yapan Saadet Partisi İl Başkanı İbrahim Hacıbekiroğlu; Elazığ’ın Ak Parti iktidarı döneminde yeterince hizmet alamadığını ifade ederek, topyekün kalkınmanın ekonomiye bağlı olduğunu ve bununda ancak Saadet Partisi ile Milli Görüş hükümeti ile mümkün olabileceğini söyledi.İl Başkanı Hacıbekiroğlu 2015 genel seçimlerinin ülke için çok önemli olduğunu ifade ederek,bu seçimleri Saadet Partisi olarak son derece önemsediklerini söyledi.Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ’a  kendilerine gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür eden İl Başkanı Hacıbekiroğlu sivil toplum kuruluşları ile işbirliği ve istişareye son derece önem verdiklerini belirtti.

Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ ise yaptığı değerlendirmede;

Ticaret Borsası olarak bütün siyasi partilere eşit mesafede olduklarını, Elazığ’ın menfaatleri doğrultusunda kim ne iş yapacaksa her zaman yanında olacaklarını ifade etti.

Başkan Dumandağ ülkemizin köklü partilerinden olan Saadet Partisi İl Başkanı ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaretinin kendilerini memnun ettiğini belirterek yaklaşan seçim süreci öncesinde kendilerine başarılar diliyorum dedi.

MAİL LİSTEMİZE ABONE OLUN

Son gelişmeler hakkında anında bilgi almak için mail listemize abone olun.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Tel: 0(424) 238 64 06
Fax: 0(424) 218 49 04
Email: [email protected]

Elazığ Ticaret Borsası
Çarşı Mahallesi Hacı Hayri Caddesi No 11/P-7 Merkez/Elazığ