BÖLGE BAŞKANLARI TOBB'DA BİR ARAYA GELDİ.

Doğu Anadolu Bölgesi’ndeki Oda ve Borsalar istişare toplantısı Doğuanadolu bölgesindeki oda ve borsa başkanları ve temsilcilerinin bir araya getirdi.

 

Doğu Anadolu Bölgesi’ndeki Oda ve Borsalar istişare toplantısı TOBB Yönetim Kurulu üyesi Faik Yavuz başkanlığında Ankara'da gerçekleştirildi.

Toplantıya Elazığ Ticaret Borsasını temsilen Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet Ali Dumandağ, Meclis Başkanımız Abdulkerim Sis ve Genel Sekreterimiz Murat Çiçek katıldılar.

TOBB Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Faik Yavuz’un başkanlık ettiği toplantıda çeşitli konularda değerlendirmelerde bulunulurken gerçekleştirilen faaliyetlere ilişkin sunumlar yapıldı.

Doğuanadolu bölgesindeki oda ve borsa başkanları ve temsilcilerinin bir araya gelerek istişare edebilme imkanı buldukları toplantı sonrası bir değerlendirme yapan Başkan Dumandağ; bu tür toplantılar her zaman son derece verimli olmuştur, yapacağımız çalışmalarda birbirimize örnek teşkil edebilme adına bir fikir alışverişi yapabilme imkanı buluyor olmamız bu ve benzeri toplantıları özel kılmaktadır, dedi.

MAİL LİSTEMİZE ABONE OLUN

Son gelişmeler hakkında anında bilgi almak için mail listemize abone olun.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Tel: 0(424) 238 64 06
Fax: 0(424) 218 49 04
Email: [email protected]

Elazığ Ticaret Borsası
Çarşı Mahallesi Hacı Hayri Caddesi No 11/P-7 Merkez/Elazığ