BAKAN YARDIMCISI ŞUAY ALPAY'IN BORSAYA ZİYARETİ

Milli Savunma Bakan Yardımcısı Av. Şuay Alpay Elazığ Ticaret Borsasını ziyaret ederek, Yön. Kur. Başkanı Mehmet Ali Dumandağ ve Yönetim Kurulu Üyeleri Bakan Yardımcısı Şuay Alpayı karşıladılar.

BAKAN YARDIMCISI ŞUAY ALPAY'IN BORSAYA ZİYARETİ

Milli Savunma Bakan Yardımcısı Av. Şuay Alpay Elazığ Ticaret Borsasını ziyaret ederek, Yön. Kur. Başkanı Mehmet Ali Dumandağ ve Yönetim Kurulu Üyeleri  Bakan Yardımcısı Şuay  Alpayı karşıladılar. 

Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ ; Memleketimizden böyle Başarılı Bürokratlarının olması bizi çok gururlandırıyor. Şuay Alpay' ın Elazığ Millet vekilliği görevindeyken Elazığ'a kazandırdıklarını hepimiz biliyoruz, Milli Savunma Bakan Yardımcılığı gibi ulvi bir görevde olması bizi ayrıca gururlandırıyor dedi. 

   

Milli Savunma Bakan Yardımcısı Av. Şuay Alpay; ülkemiz çok zor süreçlerden geçiyor bu süreçte milletimizin dik duruşu boyun eğmemesi bizi bu günlere getirdi. Önümüzde tarihi bir referandum süreci  var ülkemizin ve milletimizin refahını en üst seviyelere çıkarmak için hayırlı sonuçlar almak istiyoruz.dedi

 Bakanlık olarak projelerimiz arasında Elazığ'ın eski havaalanın iyileştirme çalışması da bulunuyor.  Havaalanındaki pist ve inşaat çalışmasına hız kazandırarak Elazığ'ın güvenliğinin en üst düzeyde olmasını istiyoruz.

MAİL LİSTEMİZE ABONE OLUN

Son gelişmeler hakkında anında bilgi almak için mail listemize abone olun.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Tel: 0(424) 238 64 06
Fax: 0(424) 218 49 04
Email: [email protected]

Elazığ Ticaret Borsası
Çarşı Mahallesi Hacı Hayri Caddesi No 11/P-7 Merkez/Elazığ