VEKİLLERİMİZDEN BORSAYA ZİYARET

Elazığ millet vekilleri Ömer Serdar, Metin Bulut, Ejder Açıkkapı dan İstihdam ve Girişimcilik Amaçlı Uzmanlaşmış Mesleki Eğitim Ve Uygulama Merkezimize hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

         Elazığ millet vekilleri Ömer Serdar, Metin Bulut, Ejder Açıkkapı dan  İstihdam ve Girişimcilik Amaçlı Uzmanlaşmış Mesleki Eğitim Ve Uygulama Merkezimize hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. 

Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ ; Eğitim merkezimiz 160 gün süre ile hizmet verecek 25 kız, 25 erkek olmak üzere 50 kişiye istihdam sağlamak ile birlikte eğitimden sonra alacakları sertifikalar, hayatları boyunca kariyerlerinde başarılı olmalarında önemli rol oynayacak.

Elazığ Millet Vekili Metin Bulut Eğitim alan öğrencilere tavsiyelerde bulundu. Bu eğitimler sizin için çok faydalı olacak ve bu programda yer almanız sizin için büyük bir şans bu şansınızı iyi değerlendirin dedi. 

Elazığ Millet Vekili Ömer Serdar ise Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ'a Böyle yararlı bir projeye imza attığı için çok teşekkür etti ve başarılarının devamını diledi.

Başkan Mehmet Ali Dumandağ Elazığ Millet Vekilleri Ömer Serdar, Metin Bulut, Ejder Açıkkapı'ya   yaptıkları bu ziyaretten dolayı çok teşekkür ettiğini iletti.

  

MAİL LİSTEMİZE ABONE OLUN

Son gelişmeler hakkında anında bilgi almak için mail listemize abone olun.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Tel: 0(424) 238 64 06
Fax: 0(424) 218 49 04
Email: info@elazigtb.org.tr

Elazığ Ticaret Borsası
Çarşı Mahallesi Hacı Hayri Caddesi No 11/P-7 Merkez/Elazığ