POLİS TEŞKİLATININ 172. YIL DÖNÜMÜ KUTLU OLSUN

Elazığ Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Dumandağ Türk Polis Teşkilatının Kuruluşunun 172. yıldönümü nedeni ile bir mesaj yayınlayarak bir dizi ziyaret gerçekleştridi.

Elazığ Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Dumandağ Türk Polis Teşkilatının Kuruluşunun 172. yıldönümü nedeni ile bir mesaj yayınlayarak bir dizi ziyaret gerçekleştridi.

Başkan dumandağ ziyaretler çerçevesinde ilk olarak Elazığ Emniyet Müdürü Doğan Cangül'ü makamında ziyaret ederek tüm polis teşkilatının kuruluş yıldönümünü kutladı.

Başkan Dumandağ Emniyet Müdürü Cangül'ü ziyaretinde yaptığı değerlendirmede şunları söyledi:

 ''Toplumsal huzurumuzun sağlanması amacıyla büyük bir özveri ile çalışan Türk Polis Teşkilatımızın 172. Kuruluş Yıldönümü’nü kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Emniyet Teşkilatı, toplumda huzuru ve düzeni sağlama, vatandaşın can ve mal güvenliğini koruma, hukuk nizamını ve insan haklarını kollama gibi çok önemli ve hayati görevleri üstlenmiştir.

Memnuniyet ile ifade etmek isterim ki bugün Elazığ, Emniyet ve Jandarma Teşkilatlarımızın üstün gayretleri, fedakâr ve cefakâr çalışmaları neticesinde ülkemizin en huzurlu illerinden biri haline gelmiştir.

Vatanımızın bölünmez bütünlüğü, vatandaşlarımızın huzur ve esenliği için en değerli varlıkları olan canlarını feda etmekten kaçınmayan aziz şehitlerimizi rahmetle ve minnetle, kahraman gazilerimizi şükranla anar; halen görevi başında olan polislerimize, fedakârca yürüttükleri güvenlik hizmetinden dolayı teşekkür eder, aileleri ile birlikte sağlıklı ve huzurlu uzun ömürler dilerim.

Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ'ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Elazığ Emniyet Müdürü Doğan Cangül ise ; bu özel günümüzde bizleri ziyaret ederek yanlız bırakmayan değerli büyüğümüz Borsa Başkanımız Sayın Mehmet Ali Dumandağ'a çok teşekkür ediyorum, bizler tüm teşkilat mensuplarımızla birlikte ülkemize ve şehrimize hizmet etmenin onurunu yaşıyoruz, bu vesile ile kendilerine bir kere daha teşekkür ediyorum, dedi.

Başkan Dumandağ daha sonra Elazığ'da görev yapan emniyet mensuplarını görevleri başında ziyaret ederek Polis Teşkilatının Kuruluş yıldönümlerini kutladı.

MAİL LİSTEMİZE ABONE OLUN

Son gelişmeler hakkında anında bilgi almak için mail listemize abone olun.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Tel: 0(424) 238 64 06
Fax: 0(424) 218 49 04
Email: [email protected]

Elazığ Ticaret Borsası
Çarşı Mahallesi Hacı Hayri Caddesi No 11/P-7 Merkez/Elazığ