İstihdam ve Girişimcilik Amaçlı Uzmanlaşmış Mesleki Eğitim Ve Uygulama Merkezi Projesi tamamlandı.

İstihdam ve Girişimcilik Amaçlı Uzmanlaşmış Mesleki Eğitim Ve Uygulama Merkezi Projesi tamamlandı.

Elazığ Ticaret Borsası tarafından gerçekleştirilen bu kapanış ve sertifika programına;  Vali Çetin Oktay Kaldırım, Elazığ Belediyesi Başkanı Mücahit Yanılmaz İl Emniyet Müdürü Doğan Cangül, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ, Ticaret Sanayi Odası Başkanı İdris Alan  Elazığ Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Dumandağ, kurum müdürleri, STK temsilcileri ve davetliler katıldı.  

İstihdam ve Girişimcilik Amaçlı Uzmanlaşmış Mesleki Eğitim Ve Uygulama Merkezi Proje iştiraklerimiz olan Yazıkonak Belediye Başkanı Aydın Ayaz, Tarım il Müdürümüz Turhan Karahan, MASSAD Başkanı Feti Ahmet Gel, Hayvan Ürünleri Organize Sanayi Başkanı Hasan Üstündağ'a projeye olan desteklerinden dolayı plaket verildi.

 

İstihdam ve Girişimcilik Amaçlı Uzmanlaşmış Mesleki Eğitim Ve Uygulama Merkezi Projesi kursiyerleri 160 gün süren eğitim programının ardından Gıda Teknolojisi, Hayvan Sağlığı ve Yetiştiriciliği, Ziraat, Muhasebe ve Halkla İlişkiler, İşletme Yönetmenliği ve Pazarlama, İş Sağlığı ve Güvenliği, Girişimcilik ile Bilgisayar eğitim ile ilgili sertifikalarını aldılar.

 

 

 

MAİL LİSTEMİZE ABONE OLUN

Son gelişmeler hakkında anında bilgi almak için mail listemize abone olun.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Tel: 0(424) 238 64 06
Fax: 0(424) 218 49 04
Email: [email protected]

Elazığ Ticaret Borsası
Çarşı Mahallesi Hacı Hayri Caddesi No 11/P-7 Merkez/Elazığ