ELAZIĞ TİCARET BORSASI SİYASİ PARTİLERE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDU.

ELAZIĞ TİCARET BORSASI SİYASİ PARTİLERE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDU.

Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ Ak Parti Merkez İlçe Teşkilatı Başkanlığına atanan Av. Ömer Faruk Çelik'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ak Parti Merkez İlçe Teşkilatı Başkanlığına atanan Av. Ömer Faruk Çelik; Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ her zaman yanımızda oldu 21 ekimde gerçekleştirdiğimiz 6. olağan kongresinde de bize verdiği desteklerden dolayı kendisine ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederim  dedi.

Başkan Dumandağ; Ak Parti Merkez İlçe Teşkilatı Başkanlığına atanan Ömer Faruk Çelik'i Gençliğinden beri tanırım gerçekten çalışkan dürüst bir arkadaşımız. Bu göreve seçilmesine çok sevindim. Ömer Faruk Çelik ve yönetim kurulu üyeleri genç ve dinamik bir kadro bu genç kadro Elazığ için güzel ve hayırlı işler yapacaklarına inanıyorum arkadaşlara çalışmalarında başarılar diliyorum dedi.

 Saadet Partisinin 29 ekimde yapılan 6. olağan kongresine Başkan Mehmet Ali Dumandağ il dışında olduğundan dolayı katılamadı. Bugün Saadet partisi  İbrahim Hacıbekiroğullarına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

MAİL LİSTEMİZE ABONE OLUN

Son gelişmeler hakkında anında bilgi almak için mail listemize abone olun.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Tel: 0(424) 238 64 06
Fax: 0(424) 218 49 04
Email: [email protected]

Elazığ Ticaret Borsası
Çarşı Mahallesi Hacı Hayri Caddesi No 11/P-7 Merkez/Elazığ