CUMHURBAŞKANI BAŞDANIŞMANLARI VE ELAZIĞ VALİSİ HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDULAR...

CUMHURBAŞKANI BAŞDANIŞMANLARI VE  ELAZIĞ VALİSİ HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDULAR...

Elazığ valisi Çetin Oktay Kaldırım, Cumhurbaşkanımızın Başdanışmanları Sayın Ayşe Türkmenoğlu ve Sayın İhsan Şener ile birlikte, Ticaret Borsası Başkanlığına yeniden seçilen Mehmet Ali Dumandağ’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı İhsan Şener ;Her gelişinde Elazığ’ın geliştiğini gördüğünü ifade eden Cumhurbaşkanı Başdanışmanı İhsan Şener, şehrin hizmetlerin en güzeline layık olduğunu söyleyerek “ Elazığ’a ben defalarca geldim. Her gelişim de Elazığ’ın büyüdüğünü görüyorum. Elazığ Ticaret Borsası Başkanlığına tekrar seçilen Mehmet Ali Dumadandağ'ı tebrik ediyorum. Sayın valimizi de burada görmekten çok mutlu oldum. Uzun yıllardır tanışırız. Çok büyük katkıları oldu. Burada da önemli katkıları Sıcak insanları ile Elazığ hizmetlerin en güzeline laik. Başkan Dumandağ  yabancı yatırımdan bahsetti. Bunu çoğaltarak devam ettirmemiz lazım. Ortaklaştırmamız lazım. Bunlar hem yatırım yapacaklar hem de pazarımız haline gelecekler. Bunu da değerlendirmemiz lazım. Uç ürünler malum ürünler üreterek ki bunların erbabıdır sayın valim. İnşallah Elazığ’ımızı ekonomik anlamda kalkındırmasına da yardımcın olacaktır. Ben çok teşekkür ediyorum misafirperverliğiniz için ve teşekkür ediyorum hayırlı olsun diyorum başkanımıza da” dedi

 Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Ayşe Türkmenoğlu, Başkan Dumandağ’ın, Elazığ’a güzel hizmetler yapacağına inandıklarını söyleyerek  Elazığ’a düzenlediğimiz bir panel için geldik. Yerli ve milli paneli. Orada özelik ile kendi özümüze dönmenin ve kendi değerlerin kendi gücümüzün de farkına varmanın ne kadar önemli olduğunu gençlerimiz ile bir araya gelerek anlatmaya ve paylaşamaya çalışıyoruz. Bu vesile ile geldiğimiz bu Elazığ’da Ticaret Borsası Başkanımız Mehmet Ali Dumandağ'ın da tekrar seçildiğini öğrendik. Bir hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. İnşallah Elazığ için de 3 dönemdir yaptığı gibi çok güzel hizmetler yapacaktır. Ben Elazığ’a ve başkanımıza tekrardan hayırlı olsun diyorum” şeklinde aktardı.

Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali DUMANDAĞ;  Cumhurbaşkanımızın Başdanışmanları Sayın Ayşe Türkmenoğlu ve Sayın İhsan Şener Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım'ın bu ince ziyaretlerinden dolayı kendilerine çok teşekkkür ederim dedi.

MAİL LİSTEMİZE ABONE OLUN

Son gelişmeler hakkında anında bilgi almak için mail listemize abone olun.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Tel: 0(424) 238 64 06
Fax: 0(424) 218 49 04
Email: info@elazigtb.org.tr

Elazığ Ticaret Borsası
Çarşı Mahallesi Hacı Hayri Caddesi No 11/P-7 Merkez/Elazığ