ELAZIĞ TİCARET BORSASI İHTİYAÇ SAHİBİ ÖĞRENCİLERE MONT VE AYAKKABI DAĞITTI...

ELAZIĞ TİCARET BORSASI İHTİYAÇ SAHİBİ ÖĞRENCİLERE MONT VE AYAKKABI DAĞITTI...

Türkiye Odalar Borsalar Birliğinin giyim yardımlarını geleneksel hale getirdiğini ifade eden Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumdandağ “Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin Türkiye genelinde eğitim gören ihtiyaç sahibi yavrularımıza yıllardır süre gelen bir faaliyetini gerçekleştirdik.

Elazığ Ticaret Borsası olarak bizler de gelen yardımların üzerine bir miktar ilave etmek suretiyle Elazığ Merkez ve İlçelerimizde bulunan yardıma muhtaç öğrencilere kışlık ayakkabı ve kışlık mont yardımlarımızı bugün gerçekleştirdik. İhtiyaç sahibi öğrencilerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

TOBB’un bu yardımları önümüzdeki yıllar da devam edecek. İhtiyaç sahibi öğrencilerimizi hatırlayan ve onlardan yardımlarını esirgemeyen TOBB başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu  ve TOBB Yönetim Kuruluna teşekkür ediyorum. Allah, hayırlarını kabul etsin” dedi.

Karakoçan Kaymakamı Nebi Canga: “Ticaret Borsası Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Öğrencilerimize eğitim ve öğretime yönelik destekleri ve katkıları devam edecek inşallah emeği geçen herkese çok teşekkür ederim” dedi.

 

          

               

 

 

MAİL LİSTEMİZE ABONE OLUN

Son gelişmeler hakkında anında bilgi almak için mail listemize abone olun.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Tel: 0(424) 238 64 06
Fax: 0(424) 218 49 04
Email: [email protected]

Elazığ Ticaret Borsası
Çarşı Mahallesi Hacı Hayri Caddesi No 11/P-7 Merkez/Elazığ