TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu ve TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu

Değerli Üyemiz;

TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu ve TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu üye kayıtları başlamıştır. Üye kayıtları 21 Ocak 2019 Pazartesi gününe kadar devam edecek olup, talepler başvuru sırasına göre değerlendirmeye alınacaktır.

TOBB İL GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULU ÜYELİĞİ İÇİN;

a) 18 yaşından gün almış, 40 yaşından gün almamış olmak,

b) Ticaret Siciline kayıtlı, gerçek kişi tacir veya tüzel kişilerin ortağı, yönetim kurulu üyesi, yöneticisi, genel müdürü veya murahhas azası olmak gerekmektedir.

c) İlde bulunan bir fakülte, yüksekokul ya da enstitüde, girişimcilik konusunda çalışmalar yürüten üniversite öğrencileri, öğretim görevlileri veya öğretim üyeleri ile toplum nezdinde saygınlık uyandıran diğer gerçek kişiler de İl Kurul üyesi olarak yaş sınırı aranmaksızın üye olarak kaydedilebilecektir.

 

TOBB İL KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU ÜYELİĞİ İÇİN;

a) Ticaret siciline kayıtlı, gerçek kişi tacir veya tüzel kişilerin ortağı, yönetim kurulu üyesi, yöneticisi, genel müdürü veya murahhas azası olmak gerekmektedir.

b) İlde bulunan bir fakülte, yüksekokul ya da enstitüde, girişimcilik konusunda çalışmalar yürüten üniversite öğrencileri, öğretim görevlileri veya öğretim üyeleri ile toplum nezdinde saygınlık uyandıran diğer gerçek kişiler de İl Kurul üyesi olarak yaş sınırı aranmaksızın üye olarak kaydedilebilecektir.

 

Bu kapsamda, TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu ve TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu başvurusu için aşağıdaki linkte bulunan formun doldurulması ve 21 Ocak 2019 Pazartesi günü saat 17:30’a kadar gamze.kopuz@istib.org.tr adresine e-posta yoluyla gönderilmesi gerekmektedir.

 

Bilgilerinize sunulur.

İletişim İçin: 0424 238 64 06

MAİL LİSTEMİZE ABONE OLUN

Son gelişmeler hakkında anında bilgi almak için mail listemize abone olun.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Tel: 0(424) 238 64 06
Fax: 0(424) 218 49 04
Email: info@elazigtb.org.tr

Elazığ Ticaret Borsası
Çarşı Mahallesi Hacı Hayri Caddesi No 11/P-7 Merkez/Elazığ