AKPARTİ'DEN ELAZIĞ TİCARET BORSASINA ZİYARET

 

AK Parti MKYK Üyesi ve İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş, Elazığ Milletvekili Metin Bulut, AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, Ticaret Borsasını ziyaret ettiler

Sivil Toplum Kuruluşlarının şehrin dinamikleri olduğunu ifade eden AK Parti MKYK Üyesi, İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş, “Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ ve yönetim üyelerini, Elazığ’ımıza sağladıkları katkılardan dolayı çok teşekkür ediyorum. Bugün bizi bu ziyaretimizi, Elazığ Milletvekilimiz Sayın Metin Bulut ve İl Başkanımız Sayın Ramazan Gürgöze ile gerçekleştiriyoruz. Yerelde Ticaret Odası, Ticaret Borsası gibi kuruluşlar şehirlerin dinamikleridir. Bizlerde siyasiler olarak onlara her türlü katkıyı sağlamak için elimizden geleni milletvekillerimizle, il başkanımızla, teşkilat mensuplarımızla yapmaya gayret ediyoruz. Ben bugüne kadarki başarılı çalışmalarından dolayı hem Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet Ali Dumandağ  hem de Yönetim Kurulu Üyelerini tebrik ediyorum, Elazığ’a katkı sağladıklarından dolayı. Bundan sonraki çalışmalarında üstün başarılar diliyorum”dedi.

Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ; “Elazığ’ın 6. Milletvekili olarak Mustafa Ataş’ı görüyoruz Gerçekten kendimize yakın bildiğimiz bir hemşehrimiz ve dostumuz. Bugün cumhurbaşkanımızın ziyareti ile Elazığ’ımıza geldi ve bizim borsamızı da ziyaret etmek istediler. Sağ olsun sayın vekilimiz Elazığ’a geldiği zaman bizi ziyaret ediyor. Bende yönetim kurulum adına, borsamız adına, ilimiz adına başkanıma hoş geldin diyorum ve ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Elazığ’da nasıl güzel işler oluyorsa hep birlikte seviniyoruz. Bu dönemde de Elazığ’da gerçekten yapılan çok güzel hizmetler olmuş ve bundan sonra daha da olmasını istiyoruz.  Sayın vekilimiz Metin Bulut  bir ara MÜSİAD başkanlığı yapmıştı  o zamanda siyasilerden ne istemişti bizde şimdi aynı şeyi sizlerden istiyoruz. Her gün şehrin nüfusu, şehrin ihtiyaçları artıyor.  İnşallah bu dönemde de Elazığ’da en iyi hizmetler sizlerin kanalı ile bizleri bulacak. El birliği ile bunları yapmaya gayret ediyoruz”diye kaydetti.

 

MAİL LİSTEMİZE ABONE OLUN

Son gelişmeler hakkında anında bilgi almak için mail listemize abone olun.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Tel: 0(424) 238 64 06
Fax: 0(424) 218 49 04
Email: info@elazigtb.org.tr

Elazığ Ticaret Borsası
Çarşı Mahallesi Hacı Hayri Caddesi No 11/P-7 Merkez/Elazığ