Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ Muş’ ta bazı ziyaretler de bulundu.

Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ, Tarım İl Müdürü Turan Karahan ve Tuhafiyeciler Oda Başkanı Mithat Ulaş ile birlikte Muş’ ta bazı ziyaretler de bulundu.

Başkan Dumandağ ilk olarak, Elazığ Vali yardımcılığı görevini yaparken Muş’ un  Varto ilçesi Kaymakamlığı görevine atanan Erkan Kaçmaz’ı ziyaret etti. Ziyarette Başkan Dumandağ’a Elazığ Tarım ve Orman İl Müdürü  Turan Karahan ile Elazığ Tuhafiyeciler Odası Başkanı Mithat Ulaş’ ta eşlik ettiler.

Ziyarette bir değerlendirme yapan Varto Kaymakamı  Erkan Kaçmaz bu nazik ziyaretlerinden dolayı  Başkan Mehmet Ali Dumandağ ve beraberindeki heyete  teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Başkan Dumandağ ise sayın Valimiz ile Elazığ’ da güzel bir çalışma dönemini birlikte geçirdik, kendisine yeni görev yeri olan Varto Kaymakamlığı görevinde de başarılar diliyorum, dedi.

Başkan Dumandağ daha sonra Karakoçan Kaymakamlığı görevinden Muş Vali Yardımcılığı görevine atanan Mehmet Kocabey’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Başkan Dumandağ Karakoçan Kaymakamlığı görevi sırasında Sayın Kocabey ile sürekli istişare içerisinde olduklarını ve Kocabey’in Karakoçan’ da çok başarılı bir dönem geçirdiğini ifade ederek, kendisine Muş Vali Yardımcılığı görevinde de başarılar diliyorum, dedi.

Muş Vali Yardımcısı Mehmet Kocabey ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, sayın başkanımız değerli büyüğümüz Mehmet Ali Dumandağ ile Karakoçan Kaymakamlığı görevim sırasında ilçeye yapılan hizmetler konusunda istişare ve uyum içerisinde çalıştık, bugün Başkanımız ve Tarım İl Müdürümüz Turan Bey’ in ziyaretleri bizleri son derece mutlu etmiştir, kendilerine teşekkür ediyorum, dedi.

 

Başkan Dumandağ, Tarım Orman İl Müdürü turan Karahan ve Genel sekreter Murat Çiçek daha sonra muş Belediye Başkanı Feyat Asya’ yı ziyaret ettilerseçimlerin ardından hayırlı olsun ziyaretinde bulunduklarını belirterek kendisine başarılar diledi.

 Başkan feyat Asya ise Başkan Dumandağ ve beraberindeki heyetin ziyaretinin kendilerini mutlu ettiğini belirterek Başkan Dumandağ’ a teşekkür etti.

 

MAİL LİSTEMİZE ABONE OLUN

Son gelişmeler hakkında anında bilgi almak için mail listemize abone olun.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Tel: 0(424) 238 64 06
Fax: 0(424) 218 49 04
Email: info@elazigtb.org.tr

Elazığ Ticaret Borsası
Çarşı Mahallesi Hacı Hayri Caddesi No 11/P-7 Merkez/Elazığ