BAŞKAN DUMANDAĞ HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİNDE BULUNDU....

BAŞKAN DUMANDAĞ  HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİNDE BULUNDU....

Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ , Meclis Başkanı  Mehmet Emin Ayaz ve  Yönetim Kurulu Üyeleri  ile birlikte   Elazığ Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Güder, Gençlik Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren ve Elazığ Defterdarı Hülya Yelimlieş’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ;   Elazığ Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Güder, Gençlik Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren ve Elazığ Defterdarı Hülya Yelimlieş’e yeni görevlerinde başarılar diliyorum, memleketimize çok iyi bir şekilde hizmet edeceklerine inanıyorum dedi.

 
Elazığ Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Güder ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Elazığ Ticaret  Borsası'nın çalışmalarını kamu görevini yürüttüğü zamanlarda da takip ettiğini Başkan Dumandağ ve ekibinin Elazığ için yaptıkları çalışmaları takdir ettiklerini belirtti .Ziyaretlerinden dolayı Başkanımız Mehmet Ali Dumandağ , Meclis Başkanı Mehmet Emin Ayaz ve çok değerli Yönetim Kurulu Üyelerine  teşekkür ediyorum" dedi.

 

Gençlik Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren ;  Başkan Dumandağ  ve Yönetim Kurulu Üyelerinin ziyaretinin kendisini son derece mutlu ettiğini belirterek; Elazığ Ticaret Borsası Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum, ilimizdeki tüm kurum ve kuruluşlarla uyum içerisinde şehrimizin menfaatleri doğrultusunda çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” dedi.

 

Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ; Elazığ Defterdarlığı görevine atanan Hülya Yelimlieş’in  daha önce Elazığ'da  defterdarlığın'da görevi yapmış olması  ilimizi tanıyan, bilen birisi  olduğunu belirterek, yönetim kurulu üyelerimizle birlikte  kendisini ziyaret ettik. Kendilerine sıcak karşılamalarından ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyor, yeni görevinde başarılar diliyoruz, dedi.

 

MAİL LİSTEMİZE ABONE OLUN

Son gelişmeler hakkında anında bilgi almak için mail listemize abone olun.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Tel: 0(424) 238 64 06
Fax: 0(424) 218 49 04
Email: info@elazigtb.org.tr

Elazığ Ticaret Borsası
Çarşı Mahallesi Hacı Hayri Caddesi No 11/P-7 Merkez/Elazığ