BAŞKAN DUMANDAĞ VE HEYETİ MİLLİ SAVUNMA BAKAN YARDIMCISI ŞUAY ALPAY VE ELAZIĞ MİLLETVEKİLİ METİN BULUT'U MAKAMINDA ZİYARET ETTİLER

Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ , Meclis Başkanı Mehmet Emin Ayaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Milli Savunma Bakan Yardımcısı Şuay Alpay ve AK Parti MKYK Üyesi, Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Metin Bulut'u makamında ziyaret ettiler.

Başkan Dumandağ , Milli Savunma Bakan Yardımcısı Şuay Alpay ve Milletvekilimiz Metin Bulut bizleri her zaman olduğu gibi son derece sıcak karşıladılar kendilerine çok teşekkür ederim dedi.
Milli Savunma Bakan Yard
ımcısı Şuay Alpay Mehmet Ali Dumandağ ve Yönetim Kurulu Üyelerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, hemşerilerimize selam ve muhabbetlerimi iletmenizi istiyorum diyerek, ziyaretlerinden dolayı Sayın Dumandağ'a teşekkür ediyorum, dedi.

AK Parti MKYK Üyesi, Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Metin Bulut; bu nazik ziyaretlerinden dolayı Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ , Meclis Başkanı Mehmet Emin Ayaz ve Yönetim Kurulu Üyelerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum dedi.

MAİL LİSTEMİZE ABONE OLUN

Son gelişmeler hakkında anında bilgi almak için mail listemize abone olun.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Tel: 0(424) 238 64 06
Fax: 0(424) 218 49 04
Email: [email protected]

Elazığ Ticaret Borsası
Çarşı Mahallesi Hacı Hayri Caddesi No 11/P-7 Merkez/Elazığ