BAŞKAN MEHMET ALİ DUMANDAĞ VE BERABERİNDEKİ HEYET ELAZIĞ EMNİYET MÜDÜRÜ CELAL SEL'E VE ELAZIĞ İl JANDARMA ALAY KOMUTANI ALBAY GÖKHAN İNAN 'A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDU.

 

ELAZIĞ TİCARET BORSASI BAŞKANI MEHMET ALİ DUMANDAĞ VE BERABERİNDEKİ HEYET ELAZIĞ EMNİYET MÜDÜRÜNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDU.

Başkan Dumandağ ve Yönetim Kurulu Üyeleri Elazığ Emniyet Müdürlüğü görevine atanan 1. Sınıf Emniyet Müdürü Celal Sel'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Elazığ Ticaret Borası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ ; Elazığ'da ki bütün kurumların birlik ve beraberlik içinde çalıştığına dikkat çekerek, emniyet teşkilatı içinde yapılacak olan bütün çalışmalarda destekçi olacaklarını belirtti.

Elazığ Emniyet Müdürü Celal Sel ; ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek,'' Elazığ için ülkemiz için emniyet teşkilatı olarak her daim çalışmalarımızı sürdüreceğiz'' dedi.

 

 

 

BAŞKAN DUMANDAĞ ELAZIĞ İl JANDARMA ALAY KOMUTANI ALBAY GÖKHAN İNAN 'A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDU...

Elazığ İl Jandarma Alay Komutanı Albay İnan, Elazığ Kültürü ile insanı ile müstesna şehirlerimizden biridir. Çevre illerde yaptığım görevlerden Elazığ’ı Harput’u iyi bilirim. Elazığ halkının vatansever olduğunu biliyorum. Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ İle tanışmaktan da ayrıca mutlu oldum Bu nazik ziyaretlerinden dolayı kendisine ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederim.

 

MAİL LİSTEMİZE ABONE OLUN

Son gelişmeler hakkında anında bilgi almak için mail listemize abone olun.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Tel: 0(424) 238 64 06
Fax: 0(424) 218 49 04
Email: [email protected]

Elazığ Ticaret Borsası
Çarşı Mahallesi Hacı Hayri Caddesi No 11/P-7 Merkez/Elazığ