FIRAT KALKINMA AJANSI GENEL SEKRETERİ ABDULVAHAP YOĞUNLU BAŞKAN DUMANDAĞ’I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.

Başkan Dumandağ’ı makamında ziyaret eden Yoğunlu 2021 ile Elazığ Ticaret Borsası’nın 2021 Yılı İş Planı çerçevesinde planlanan proje çalışmaları ve mevcut devam eden Canlı Hayvan Borsası Modernizasyonu Yatırımı Fizibilitesi Projesi hakkında istişarelerde bulunuldu.

FKA Genel Sekreteri Abdulvahap Yoğunlu; “Elazığ Ticaret Borsası’nın İlimize kazandıracağı projelerde Kalkınma Ajansı olarak elimizden gelen desteği her zaman vermeye hazırız. Bu vesile ile bizleri makamında ağırlayan Elazığ Ticaret Borsası Başkanımız M.Ali Dumandağ’a göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkürlerimizi sunuyorum.” dedi.

Başkan Dumandağ: “Fırat Kalkınma Ajansı geçmişten bugüne yaptığımız proje ve faaliyetlerde her zaman gerekli desteği Borsamıza sundu. 2020 Yılı itibari ile de mevcut Canlı Hayvan Pazarımızın modern altyapıya kavuşturularak Canlı Hayvan Borsası’na dönüştürülmesi için fizibilite projemizde son aşamaya geldik. İnşallah mevcut Pazar Yerinin hizmet kalitesini ve teknik altyapısını geliştirerek üyelerimizin ve vatandaşlarımızın hizmetine sunmak istiyoruz. Bu çalışmalarda bize vermiş oldukları desteklerden ötürü ve yapmış oldukları bu nazik ziyaretlerinden ötürü Fırat Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Abdulvahap Yoğunlu’ya ve Ajans çalışmalarına teşekkür ediyorum.” dedi.

MAİL LİSTEMİZE ABONE OLUN

Son gelişmeler hakkında anında bilgi almak için mail listemize abone olun.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Tel: 0(424) 238 64 06
Fax: 0(424) 218 49 04
Email: [email protected]

Elazığ Ticaret Borsası
Çarşı Mahallesi Hacı Hayri Caddesi No 11/P-7 Merkez/Elazığ